M2 HTC Hizmetlerimiz WellHotel®

WellHotel®

 

WellHotel® Sertifikasyonu, bir otel, tatil köyü veya kaplıcaların günlük hizmetlerini ele alarak genel olarak artırabilir ve sağlık hizmetleri sunan diğerlerine kıyasla tesisin öne çıkmasına yardımcı olacak araçlar sunar.

WellHotel® : Tatil Köyleri Oteller Apart Otelleriyle İlgili konaklama faaliyetlerini ve sağlık otelerini geliştirmek için tasarlanmış bir sertifika programıdır. WellHotel® Sertifikasyonuna yatırım yapmak, kuruluşunuzun bir Wellness Oteli, Sağlık Tesisi veya Wellness Spa olarak mükemmelleşmesine yardımcı olacaktır. Sertifikasyon, üç tür misafirin ilgisini çekmek için tasarlanmıştır:
The Wellness Traveler – yaşam tarzını sürdürmek veya geliştirmek arzusuyla bir varış noktasına seyahat etmek isteyen kişilere yönelik,
The Business Traveler – sağlıklı, tıbbı yaşam tarzı hizmetleri sunan bir konaklamalı tesis seçen ve iş için seyahat eden kişilere yönelik,
The recuperating Patient – Bir prosedür için yakındaki bir tıbbi tesise gittikten sonra iyileşmek için bir yere ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir.

Faydaları:
Ülkeler ve bölgeler kendilerini sağlık ve tıp için uygun bir hedef olarak markalaştırabilecek. • 2015 yılında; 575 milyon iç Wellness turizmi seyahati yapıldı. Bu, 2013’e göre yüzde 17’lik bir artış.
Pazarda yeni bir akım yaratmak.
Rakiplerinize göre rekabet avantajı kazandırır.

 

 

 

Etiketler:

Bunlara da bakabilirsiniz