M2 HTC Hizmetlerimiz EuropeSpa Certificates

EuropeSpa Certificates

 

EuropeSpa Certificates Tıbbi spa ve sağlıklı yaşam endüstrisinde en talepkâr olarak bilinir. Almanya, Avusturya, İsviçre, Slovakya, Çekya gibi ülkelerde bulunan uzman dernekler, klinikler, hoteller ve ünlü uzmanlarla yıllarca iş birliği içinde geliştirilmiştir.

EuropeSpa : Temel ilkeleri 50’den fazla ulusal ve uluslararası yasa ve standarttan oluşmaktadır. Başarılı bir sertifikasyon için yüksek gereksinimleri vardır: Tüm kriterlerin en az %80’i ve hayati kriterlerinin tümü yerine getirilmelidir. Denetçiler hizmet, güvenlik, hijyen ve altyapı alanlarını yakından inceler. Başarılı bir denetimden sonra verilen sertifika üç yıl geçerlidir. EuropeSpa kaşeleri, sertifikalı sağlayıcıların yüksek kalite standartlarını karşılamalarına yardımcı olur. Bunları, web sitesinde, otelin girişinde veya resepsiyonunda, broşürlerde ve kataloglarda misafirlerine kalite seviyelerini göstermek için kullanırlar. TÜV Rheinland’ın uluslararası spa standardına uygun bir sağlık sertifikası ile yapabilecekleriniz: Bir medikal spa oteli, sağlıklı yaşam oteli veya günlük spadan farklı gereksinimleri karşılamalıdır. Bu nedenle, EuropeSpa kalite sertifikalarının ölçütlerinin sayısı ve türü, farklı tesislerin karşılaştığı özel talep ve koşullara göre düzenlenmiştir. EuropeSpa kriterlerine göre sertifika almak isteyen tüm oteller, klinikler ve spa alanları EuropeSpa tarafından akredite edilmiş bir uzman tarafından yürütülen iki ila üç günlük bir denetime tabi tutulmalıdır. En az %80 ve tüm kritik kriterleri yerine getirilirse, EuropeSpa med, EuropeSpa hotel spa, EuropeSpa day spa, EuropeSpa thermal spa veya sağlıklı yaşam sertifikaları verilecektir.

EuropeSpa med : Medikal spa sağlayıcılarının sertifikasıdır.
EuropeSpa wellness hotel: Sağlıklı Yaşam Otelleri için
EuropeSpa hotel spa: Otellerdeki spa alanları için
EuropeSpa day spa: Sağlıklı yaşam alanında olan Spa ve spor salonları için
EuropeSpa thermal spa: Termal banyolar için

 

 

 

Bunlara da bakabilirsiniz

GHAGHA

  Kendi ülkelerinde veya uluslararası olarak tıbbi bakım ve tedavileri için seyahat eden hastaların hasta deneyimini ve bakımın mükemmelliğini iyileştirmeyi amaçlayan bağımsız bir akreditasyon kuruluşudur. GHA : Program, tıbbi destinasyonun