M2 HTC Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

 

Sağlık Tesisleri

Sağlık Bakanlığından ruhsatlandırılmış muayenehaneler, poliklinikler, ağız diş sağlığı merkezleri ve poliklinikleri, genetik laboratuvarları, konaklamalı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, tıp merkezleri, özel dal merkezleri, hastaneler ve vakıf üniversiteleri hastanelerinin uluslararası hasta kabul etme sürecini tanımlayan uluslararası sağlık tesisi yetki belgesi ile ilgili süreçlerde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uluslararası sağlık turisti kabul eden bir tesis haline getirip aynı zamanda Ticaret Bakanlığının sağlık turizmi devlet teşviklerinden yararlandırmaya aday bir tesis haline dönüştürüyoruz ve firma olarak da sağlık tesisleri için bu süreçlerin tamamında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

 


 

Sağlık Otelleri

Termal tesisler ve 5 yıldızlı otellere Sağlık Bakanlığı’ndan alınan ruhsatlar; Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, GETAT (Geleneksel Tamamlayıcı Tıp) ‘da uygulanan Akupunktur, apiterapi, fitoterapi, hipnoz, homeopati, kayropraktik, kupa uygulaması, mezoterapi, proloterapi, osteopati, ozon uygulaması, refleksoloji  girişimleri ve vb. birimlerin, uluslararası sağlık turizmi ve turistin sağlığı kapsamında ki yönetmelik çerçevesinde Uluslararası Sağlık Turizmi yetki belgesi alarak Otelinizi Uluslararası Sağlık Oteline  dönüştürüyoruz. Böylelikle tesisi Uluslararası Sağlık turisti kabul eder hale getiriyoruz. Ticaret Bakanlığı’nın Sağlık Turizmi devlet teşviklerinden yararlanmaya aday bir otel haline dönüştürülür.. Firmamız bu süreçlerin tamamında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

 

 


Seyehat Acenteleri

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkisiyle TURSAB’a kayıtlı A sınıfı seyahat acentalarına Sağlık Turizmi ve turistin sağlığı kapsamında sunulacak hizmet hakkındaki yönetmelik çerçevesinde Uluslararası Sağlık Turizmi aracı kuruluş yetki belgesi alınmasını sağlamaktayız.

Böylelikle seyahat acentası Uluslararası Sağlık Turizmi yapmaya yetkili ve bu faaliyetler için devlet teşviklerinden yararlanmaya aday bir kuruluş haline gelmektedir.

Firmamız bu konudaki tüm süreçleri sizin adınıza takip etmektedir.