M2 HTC Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

 

Yurtiçi ve Yurtdışı Çözüm Ortaklarımız

Başarılı sonuçlar üretmek için sektöründe deneyimli ve uzman firmalar ile çalışıyoruz.

 


Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayesinde olan Hestourex, sağlık , spor ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş ve en kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformudur. Şirketimizin bünyesinde ki Hestourex çözüm sağlayıcılarımızdandır.

 

Hestourex

Web Sitesi

 

 


1974 yılında kurulmuş, yerli ve yabancı, gerçek kişi ve şirket müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunan bir hukuk bürosudur. Türkiye çapında ve uluslararası alanda çok dilli hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedirler .Çözüm sağlayıcımız olarak da şirketimize uluslararası alanda hukuk danışmanlığı yapmaktadırlar.

 

Ergün&Ergün Hukuk Bürosu

Web Sitesi

 

 


Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de organizasyon hizmeti vermekte olan Aktüel EXPO, büyük yada küçük bütün organizasyonları kaliteli bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. Organizasyon yönetiminde uzman kadrosu ile anahtar teslim gibi birçok etkinliğe imza atmış olup bizim çözüm sağlayıcılarımızdandır.

 

Aktuel Expo

Web Sitesi

 

 


Europa Danışmanlık, eğitim ve proje pazarına artı değer katmak ve KOBİ’lerin, kamu kurumlarının, girişimcilerin, Kişisel ve Kurumsal olarak işini geliştirmek isteyenlerin ve her sektördeki paydaşlarının ihtiyaçlarını en geniş hizmet yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılayan tecrübeli danışmanlık firmasıdır.

 

Europa Danışmanlık

Web Sitesi

 

 


İNTEN Sanayi tesisleri, enerji yatırımları, mühendislik hizmetleri ve genel inşaat işleri konusunda ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Nitelikli insan gücünü teknik eğitimlerle desteklemeyi amaçlayan anlayışıyla müşterilerine çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

Tourism Development Healthcare

Web Sitesi

 

 


Almanya ve çevre bölgelerinde güçlü ulusal pazar ve yayın kuruluşları ile bağlantılı pazarlama çözümleriyle şirketimizin ulusal pazara hakim olmamız konusunda çözüm sağlayıcımızdır.

 

CSI CONSULTING

Web Sitesi

 

 


Verano Hotels Synergy, Avrupa’da faaliyet gösteren otel danışmanlık ve pazarlama yönetim şirketlerinin önde gelenlerinden biridir. Turizm ve Halkla İlişkiler ve Medya alanında faaliyet gösteren seçkin ortaklarla işbirliği yaparken beş farklı türde otel konaklamasına yönelik, büyüme ve karlılığı arttırıcı akıllı çözümler sunuyoruz. Ayrıca otel inşa etmek ya da işletmek isteyen yeni otelcilik şirketlerine ve yatırımcılara da danışmanlık sağlıyoruz.

 

VERANO HOTELS SYNERGY

Web Sitesi

 

 


Avrupa pazarına girmek isteyen tesisler için danışmanlık yapan HTI ; B2B,kongre gibi etkinlikler düzenleyerek Sağlık Turizmi ile ilgili çok fazla partnerleri (yayın kuruluşları, sigorta şirketleri.. gibi) bir araya getiriyor.

 

HTI

Web Sitesi

 

 

 


Tesisinizin Sağlık Turizmi alanında uluslararası hedef pazarına yönelik dijital dünyada görünürlüğünüzü artırmayı hedefleyerek dijital pazarlama, grafik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya yönetimi alanında, planlama, tanıtım içeriklerinin üretilmesi ve uygulama gibi tüm aşamalarda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm üreten ve alanında uzman ekibiyle yeni nesil reklam ajansı olan HEALTHY WORKS Çözüm Ortaklarımızdandır.

 

HEALTHY WORKS

Web Sitesi