Hakkımızda

Güçlü Altyapı, Profesyonel Destek

Sağlık turizmi, ülkemizde en önemli ihraç kalemlerinden biri olmuş ve her geçen gün katlanarak büyümektedir.

M2 danışmanlık şirketimiz olarak sağlık tesislerimizin uluslararası pazara açılması , turizm tesislerinin ise sağlık turizmi alanında faaliyet göstermesi için kurulmuştur.

Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren oteller, termal tesisler, engelli ve yaşlı bakım merkezlerinin sağlık turizmi sektörüne girmelerini sağlıyoruz.

İster başlangıçtan isterse herhangi bir aşamasından itibaren işletmenizi uluslararası arenaya taşıyoruz.

Muayeneler, diş klinikleri , tıp merkezleri , saç ekim merkezleri , estetik merkezleri ve hastaneler için ruhsatlandırma , uluslararası sağlık turizmi yetki belgesi , uluslararası hasta birimlerinin kurulması , devlet teşviklerinden yararlanması , tesislerin uluslararası akreditasyonlarının alınması ve sürekliliğin sağlanması ,uluslararası pazar yapısının oluşturulması ile ilgili işletme olarak her aşamasında uzman danışmanlarımızla birlikte ister başlangıçtan isterse herhangi bir aşamasından itibaren işletmenizi uluslararası arenaya taşıyoruz.Bir tesis için ulusal düzeydeki tüm mevzuatsal işlemlerini , devlet teşviklerinden etkin şekilde yaralanmaları , uluslararası düzeyde ise ulusal pazarda etkin ve güvenilir bir marka olması için tüm dünyada geçerli ve kabul görmüş olandan akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilmelerini ve dış pazara açılmalarını sağlıyoruz

 

Müşterilerimizin Bizi Tercih Etme Nedenleri …

  • İşletme için tüm aşamalarda konusunda uzman danışmanlarımızla proje ekibi olarak proje bazlı çalışıyoruz.
  • Taahhüt edilen her hizmet için işletmeye özel sözleşme imzalanıyor, İşletmenin tüm hak ve sorumluluklarını koruyor hizmetlerini eksiksiz almalarını sağlıyoruz.
  • Proje bazlı danışmanlık hizmetimiz de her aşamasında gelişme raporları ve iş bitiminde sonuç raporlarını sunuyoruz.
  • Hem firmamız hem de çözüm sağlayıcı firmalar adına devlet teşviklerinden reel ve objektif fiyatlandırmalar yapıyor, bundan dolayı teşviklerden etkin ve sürekli yararlanmalarını, sağlıyoruz.
  • Bürokratik süreçlerde objektif ve etik kurallara uygun çalışıyoruz her aşamasında proje içerisinde yer alan her kuruma detaylı bilgi veriyoruz.
  • Danışmanlık hizmeti sona erdiğinde kurumun tüm süreçleri kendi başına yürütmelerini sağlıyor sürekli bir döngü içerisinde tutuyoruz.
  • Verdiğimiz hizmet bedellerini proje içinde tamamlanan ana proseslerin bitiminde dönemsel olarak alıyoruz.