M2 HTC Hizmetlerimiz TÜV Rheinland

TÜV Rheinland

 

TÜV Rheinland Grup dünya çapında bir servis sağlayıcısıdır. 1872’de Almanya‘da Köln merkezli kurulan TÜV Rheinland bugün 69 ülkede, 500 farklı lokasyonda, faaliyet göstermektedir. 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan TÜV Rheinland ürün ve hizmetler için, Sistem Belgelendirme, Endüstriyel Hizmetler, Eğitim ve Danışmanlık yapan ve tüm dünyada özellikle Avrupa ülklerinde tercih edilen bir belgelendirme kuruluşudur.

TÜV Rheinland :
Otel çevresinden, mutfağa ve spa alanındaki ekipmanlara kadar 300’den fazla kriter değerlendirilmektedir. Ayrıca personelin niteliklerini ve müşterilerin ihtiyaçlarına ne kadar özen gösterdiklerini de dikkate alır.
Kapsam:
Sağlık otelleri
Tatil köyleri
Günlük spa merkezleri

TÜV Rheinland’ın uluslararası spa standardına uygun bir sağlık sertifikası ile yapabilecekleriniz:
• Sağlık sağlayıcısı olarak kalitenizi belgeleyin.
• Bağımsız, uluslararası akreditasyona sahip bir denetim kurumunun kalite mührü ile pazarlama için güçlü bir argüman kazanın.
• İyileştirme alanlarını etkin bir şekilde kullanın.
• Müşterilerinizin güvenini kazanın.
• Diğer standartlarla değerli sinerjiler yaratın.
• TÜV Rheinland’daki uzmanlarımız sorularınızı memnuniyetle karşılar ve spa’nızın sağlık sertifikası hakkında daha fazla bilgi için hazırdır.

 

 

 

Bunlara da bakabilirsiniz

WellHotel®WellHotel®

  WellHotel® Sertifikasyonu, bir otel, tatil köyü veya kaplıcaların günlük hizmetlerini ele alarak genel olarak artırabilir ve sağlık hizmetleri sunan diğerlerine kıyasla tesisin öne çıkmasına yardımcı olacak araçlar sunar. WellHotel®

AACIAACI

  Merkezi Kuzey Carolina’da bulunan American Accreditation Commission International (AACI), sağlık hizmetleri kuruluşu akreditasyonu ve klinik mükemmellik sertifikasyon hizmetlerinin sağlanmasında dünyanın en deneyimli kuruluşlarından biridir. AACI : AACI, tek amacı