M2 HTC Uluslararası Kalite Akreditasyon Firmaları

Uluslararası Kalite Akreditasyon Firmaları

 

Türkiye’de 4 Uluslararası Akreditasyon Kuruluşunun Tek Temsilcisiyiz. Uzman danışman kadromuz ile kurumunuzu tüm dünya ülkelerinden hasta kabul edebilecek standartlara kavuşturun.

 

 

GHA

Global Healthcare Accreditation; kendi ülkelerinde veya uluslararası olarak tıbbi bakım ve tedavileri için seyahat eden hastaların hasta deneyimini ve bakımın….

5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması Ve Desteklenmesi Hakkında karar çerçevesinde rekabet gücünü ve hizmet kalitesini Uluslararası Arenada artırmayı amaçlayan bu belgelere ödediğiniz ücretleri, Belgelendirme desteği kapsamında devlet teşviki oranınca geri almanızı sağlıyoruz. Bu süreçleri ise M2 HTC olarak bizler yönetiyoruz.

❭ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 


TÜV Rheinland

TÜV Rheinland Grup dünya çapında bir servis sağlayıcısıdır. 1872’de Almanya‘da Köln merkezli kurulan TÜV Rheinland bugün 69 ülkede, 500 farklı lokalizasyonda…

Uluslararası Sağlık Otelciliği noktasında Uluslararası Pazar müşterilerinin alışkanlığı olan Senatoryum kapsamında Sağlık Oteli sektöründeki en gerekli akreditasyon belgelerinden biridir.
Bu akreditasyon belgesini alarak birçok ülkedeki sigorta şirketleri ve doğrudan başvuran müşterileri etkileyebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Bu süreçle ilgili atacağınız her türlü adım 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması Ve Desteklenmesi Hakkında karar çerçevesinde Sağlık Turizmi devlet teşvikleri kapsamındadır. Bu süreçleri ise M2 HTC olarak bizler yönetiyoruz.

❭ Detaylı Bilgi Alın

 

 


WellHotel®

WellHotel ®, Konaklama Endüstrisinde Sağlık için standarttır. Oteller, tatil köyleri ve kaplıcalar vardır sertifikalı tek muayene, eğitim yoluyla eleme sonra ve…

❭ Detaylı Bilgi Alın

 

 

 


Europespa

EuropeSpa med , tıbbi spa sağlayıcıları için bir sertifikadır. Kriter kataloğu, Avrupa Kaplıcalar Birliği (ESPA) ve “Sağlık Önlemede Kalite eV” derneği …

❭ Detaylı Bilgi Alın