“Tourism & Health Tourism” Organizasyonu

İslam ülkeleri temsilcimiz merkezi İran’da bulunan Dünya sağlık turizmi konseyi, Health Tourism Development Center of Islamic Countries ve 22 Avrupa ülkesinde faaliyet gösteren Health Tourism Industry tarafından yapılan Tourism & Health Tourism organizasyona ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda İslam ülkeleri temsilcisi HTDCI ve 22 Avrupa ülkesi temsilcisi HTI’ün Türkiye’de tek temsilcisi M2 HTC olarak bu organizasyona destek vermekteyiz. Siz de 24 Şubat 2022 tarihinde düzenlenecek olan İslam ülkeleri ile Avrupa ülkelerinin buluşması olarak nitelendirilen bu organizasyonda networkünüzü Avrupa ve İslam ülkelerinde genişletebilir, yeni iş birlikleri yakalayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bizi 0 312 286 03 07 nolu telefondan arayabilir veya kayıt yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

HEMEN KAYIT OLUN

Bunlara da bakabilirsiniz

AACIAACI

  Merkezi Kuzey Carolina’da bulunan American Accreditation Commission International (AACI), sağlık hizmetleri kuruluşu akreditasyonu ve klinik mükemmellik sertifikasyon hizmetlerinin sağlanmasında dünyanın en deneyimli kuruluşlarından biridir. AACI : AACI, tek amacı

WellHotel®WellHotel®

  WellHotel® Sertifikasyonu, bir otel, tatil köyü veya kaplıcaların günlük hizmetlerini ele alarak genel olarak artırabilir ve sağlık hizmetleri sunan diğerlerine kıyasla tesisin öne çıkmasına yardımcı olacak araçlar sunar. WellHotel®