M2 HTC Güncel Sağlık ve Spor Seyahati Hizmetleri Sektörü

Sağlık ve Spor Seyahati Hizmetleri Sektörü

20 Nisan 2022 tarihinde, 31815 sayılı resmî gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığının 5448 sayılı kararının, döviz kazandırıcı hizmet ticareti usul ve esasları yayımlanmıştır. Hizmet ticaretinin tanımlanması, sınıflandırılması ve desteklenmesi hakkındaki kararın yürürlüğe girmesiyle hizmet ihracatının bugün itibariyle ciddi anlamda ivme kazanacağı bir süreç başlamış bulunmaktadır. Özellikle sağlık turizmi noktasında uluslararası pazarlama, sağlık turizmi personelleri, fuar destekleri ve daha birçok farklı desteklerle ilgili radikal değişiklikler yapılmıştır.

 

M2 HTC alanında profesyonel danışman ekibi ile yönetmelikler hakkında düzenli olarak doğru bilgi paylaşımlarını web sitesi ve sosyal medya mecralarından yapmaktadır. Sağlık turizmindeki gelişmeleri ve mevzuat değişiklerini bizimle takip edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu konularda sağlık kuruluşlarını yakından ilgilendiren resmi yayımları hızlı ve güncel olarak sizlere sunmakta, sağlık turizminde aktif rol almanızı sağlamaktayız.

Uzman danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi almak için bizi +90 312 286 03 07 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da www.m2htc.com web sitemizden iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 

Sağlık ve Spor Seyahati Hizmetleri Sektörlerine sunulan desteklere ilişkin habere gitmek için buraya tıklayınız.

Bunlara da bakabilirsiniz