ULUSLARARASI YAYIN KURULUŞLARI

Başarılı sonuçlar üretmek için sektöründe deneyimli ve uzman firmalar ile çalışıyoruz.

HTI NEWS

- Batı Avrupa

HTI, Sağlık Turizmi alanında temel zorlukları ele almayı ve gelişmeleri derinlemesine  tartışmayı amaçlayan özel ve kamu sektöründen en iyi profesyonelleri, Sağlık Turizmi şirket liderlerini bir araya getirerek, liderlerin bağlantı kurma ve öğrenmeleri için elverişli bir oram yaratıyor. 

TravelFit

- Almanya

Artan sağlık bilinci ile aktiviteyi ve refahı güçlendirmek için sürdürülebilir bir seyahat tekliflerine sahip olan TravelFİT dergisi , ortalamanın üstünde ki  yaş guruplarını baz alarak ve doğru demografik nüfus gelişimini, dijitalleşme ve e-sağlık araştırmalarını yaparak ileri yaş ve sağlık arayışı içinde olan  gruplara özel teklifler sunuyor.

Middle East Health Tourism

- Tunus

Orta Doğu ülkelerine hizmet veren, önde gelen bağımsız İngilizce tıp dergisidir. Bölgedeki 12 ülkede sağlık sektöründeki üst düzey sağlık uzmanlarına, yöneticilere ve karar vericilere dağıtılır. 

Dergi,  bölgedeki marka bilinirliğini artırmak için  Middle East Health’i kilit bir araç olarak kullanılır.

JoHeart and Arab Heart

- Ürdün

Arab Heart Magazine, iki ayda bir yayınlanan ve GCC ve Orta Doğu bölge pazarında sağlık sektörü ile ilgilenen bir dergidir.

Ana hedefleri, dünyada sağlık turizmi için 1 numaralı seçenek olarak dünyada ki sağlık sektörü çekiciliğini artırmak için entegre pazarlama çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

2

Avrupa Sağlık

- Avrupa Ülkeleri

2007 yılında  yayın hayatına atılan Avrupa Sağlık Dergisi Avrupa’da gazete bayiilerinde satılan ilk ve tek Türkçe sağlık dergisidir. Amaçları, Avrupa’da çalışan doktorlarımız ve sağlık çalışanları arasında iletişim kurmak, Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza Avrupa ve dünyadaki sağlık haberlerini sunmak, her geçen gün önemi hızla artan Sağlık Turizmi için Türkiye’deki hastane ve sağlık kurumlarını Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımıza tanıtmak ve  Türkiye’deki kaplıcaları Avrupa’ya lanse etmektir.

Russian Coast

- Rusya

Russian Coast , Türkiye’deki sağlık hizmetleri, tıbbi turizm, kişişel bakım vb. dahil olmak üzere mal ve hizmetlerin tüketicileri için gerekli olan en güvenilir ve doğrulanmış bilgileri sağlayarak okuyucularını Türkiye’nin tatil beldelerinde yaşama ve sağlık kalitesini öne çıkaracak bilgilendirmeyi amaçlayan bir bilgi yayınıdır.

Arab Hospital

- Ürdün

Arab Hospital, 2006’dan beri Arab Health Media Communication tarafından yayınlanlanmaktadır

Arap dünyasındaki en son sağlık haberleri ve tıp teknolojilerini kapsar. Dergi, toplam 71.000 adet tirajla Körfez bölgesi, Levant ve Kuzey Afrika ülkelerinde  aylık periyodlarda basılmaktadır.

Africa Health and Fitness

- Nijerya

Bu kısıma gerekli açıklamar gelecek. Bu kısıma gerekli açıklamar gelecek. Bu kısıma gerekli açıklamar gelecek. Bu kısıma gerekli açıklamar gelecek.

Olay Gazetesi

- İngiltere

Londra’da haftanın iki günü yayımlanan tek Türkçe gazete. İngiltere ve Avrupa’da yaşayan Türk toplumu hakkında haberler ve seri ilanlar sayfaları içerir.

Londra Gazetesi

- İngiltere

Londra’nın en çok okunan ve dağıtılan, her Perşembe İngilizce ve Türkçe yayınlanan gazetesi.
Önemli olaylar ve trendler hakkında güncel haberler, tarafsız analizler ve özel yorumlar sağlar. Medikal turizm alanındaki haberler başta olmak üzere günün her saati Türk ve dünya haberlerini içerir.

Avrupa Gazetesi

- İngiltere

İngiltere, Londra Merkezli Türkçe Gazete, Hayatın Tüm Renklerini Barındıran Gazete. Sosyo-politik, bilimsel, kültürel yaşamdaki güncel olayları vurgular; çok çeşitli okuyucular için tasarlanmıştır.

Eurovizyon İnteraktif Gazete

- İngiltere

İngiliz Türkleri ve Türk dünyasıyla ilgilenenler için dünyadan, Türkiye’den ve Londra’dan haberleri online olarak okuyucularına ulaştırmaktadır.

Açık İnteraktif Gazetesi

- İngiltere

İngiltere de yayınlanan Açık Gazete , Türk kesimine hitaben  kâr amaçlı olmayan bir Turkish Connection Ltd yayınıdır.

 

EuroBusinessLife İnteraktif Gazete

- İngiltere

Avrupa’daki Türk iş dünyasındaki Sağlık, Sağlık Turizmi, Bilişim, Ticaret vb. her türlü haber ve gelişimleri objektif olarak Avrupa’ya sunan bir yayın kuruluşudur. Dünya’da ve özellikte Avrupa’da Türk iş dünyasının gelişmesine, sunduğu objektif, hızlı ve güvenilir haberler ile büyük katkıları bulunmaktadır.

T-VINE İnteraktif Gazetesi

- İngiltere

İngiliz Türkleri ve Türk dünyasıyla ilgilenenler için İngiltere’nin ilk İngilizce tüketici yayını (basılı / interaktif). Akıllı, bilgilendirici ve eğlenceli bir makale karışımı sunuyoruz. Kaliteli yazarlar ve Birleşik Krallık, Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve ötesindeki rakipsiz bağlantılarla, sizi sağlık ve  mizahın bir arada olduğu yeni bakış açıları  bekliyor.

The London Post İnteraktif Gazete

- İngiltere

The London Post , İngiliz Türkleri ve Türk dünyasıyla ilgilenenler için haber, eğlence ve makalelerin yer aldığı interaktif haber sitesidir. Son dakika haberlerini ve videoları doğrudan  The London Post interaktif haber sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN TİTİZLİKLE ÇALIŞAN

Yurtiçi Çözüm Ortaklarımız