Hakkımızda

“SAĞLIK TURİZMİNDE SİZİ HEDEF PAZARA ULAŞTIRIYORUZ”

Sağlık turizmi alanında işletmenizi, ister başlangıç noktasından, isterseniz ise her hangi bir aşamasından itibaren hedefiniz olan uluslararası arenaya taşıyarak söz sahibi bir kuruluş haline getiriyoruz.

“ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ EK DEĞİL TEK İŞİMİZ”

Muayenehaneler, diş klinikleri, tıp merkezleri, saç ekim merkezleri, estetik merkezleri ve hastaneler için ruhsatlandırma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Uluslararası sağlık turizmi yetki belgesi, uluslararası hasta birimlerinin kurulması, devlet teşviklerinden yararlanması, tesislerin uluslararası akreditasyonlarının alınması ve sürekliliğin sağlanma sürecini eksiksiz tamamlıyoruz. Uluslararası pazar yapısının oluşturulması ile ilgili süreçte de çözüm önerilerimizle sizleri uluslar arası arenada ön sıralara taşıyoruz.

 

Sağlık Turizmi'nde
Güçlü Altyapı
Profesyonel Destek

Sağlık turizmi, ülkemizde en önemli ihraç kalemlerinden biri haline gelmiş ve her geçen gün katlanarak büyümektedir. M2 sağlık turizmi danışmanlık şirketi olarak sağlık tesislerimizin uluslararası pazara açılması , turizm tesisleri ile seyahat acenteleri gibi kuruluşların da sağlık turizmi alanında faaliyet göstermesi için kurulmuştur. Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren oteller, termal tesisler,diş klinikleri, estetik cerrahi, engelli ve yaşlı bakım merkezlerinin sağlık turizmi sektörüne girmelerini sağlarken, her süreçte profesyonel ekibimizle 360 derece destek sağlıyor ve çözüm ortağınız oluyoruz. Geriatri turizm, engelli turizm hakkında size tüm birikimimizi aktarırken hasta birim sürecinde de yanınızda yer alıyoruz.

“SAĞLIK TURİZMİ DEVLET TEŞVİKLERİNDEN YARALANMANIZI SAĞLIYORUZ”

Bir tesisin, ulusal düzeydeki tüm mevzuatsal işlemlerinin takibini yapıyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz işletmenin sağlık turizmi teşviklerinden en etkin şekilde faydalanmasını sağlıyoruz.

Ulusal pazarda etkin ve güvenilir bir marka olmanız için tüm dünyada geçerli ve kabul görmüş akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilmenizi ve dış pazara açılmanızı sağlıyoruz.

Şimdi Arayın…

Yeni Projeniz
Hakkında Konuşalım