Çalışma Yapımız

Sağlık turizmi ülkemizde ve dünyada yeni bir trend olması ile birlikte hızla büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu konuda sağlık altyapısını tamamlamış ülkeler için ise önemli bir gelir kaynağı haline dönüşmüştür.

Mükemmel sonuçlar elde etmek için yurtdışında ve ülkemizde alanında uzman şirketlerle birlikte çalışıyoruz.

Sağlık turizmi , ülkesinden alınan bir hastanın tedavi edilip ülkesine gidene kadar yaşanan bir süreç yönetimidir. Sağlık altyapımız , tesis kalitemiz, hizmet sunumunda ki hekimlerimiz ne kadar iyi olsa da bu süreç yönetiminde her şeyin eksiksiz ve mükemmel olması beklenir. Bu anlamda sağlık hizmetinin sunumunun yanı sıra ülkemizde ruhsatlandırma, teşvik yönetimi, personel eğitimi ve istihdamı, uluslararası sağlık birimi kurulması ve yönetilmesi, ulusal düzeyde akreditasyon, uluslararası arenada ise dış pazar analizi , uluslararası akreditasyon, aracı kuruluşlar ve yurtdışı partnerlikler gibi süreçlerinin yönetilmesi gereklidir.

M2 Danışmanlık olarak konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte ulusal ve uluslararası düzeyde tüm yetkileri kazanmış, devlet teşvik ve desteklerinden yararlanma kabiliyetleri ile birlikte elimizdeki hizmeti en iyi şekilde pazarlayıp ülkemize ve sağlık turizmi tesislerine  katma değer kazandırmak için çalışıyoruz.

Danışmanlık talep formumuzu doldurun
Değerlendirip en kısa sürede uzman ekibimiz ile sizi ziyaret edelim.

Danışmanlık formuna kayıt olduktan sonra talep edilen hizmet ve firma bilgileri ile birlikte size özel ücretsiz bir ön değerlendirme raporu gönderiyoruz. Daha sonra ön değerlendirme raporunda mutabık kalınan konuları değerlendirmek üzere talep edilen hizmet çerçevesinde danışmanlarımız ve çalışma ekibimizle birlikte tesis ziyareti yapılıyor. Bu ziyaretimiz esnasında ruhsatlandırma, uluslararası pazar yapısına kadar tüm süreçler tanımlanıyoruz.

  •