ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Başarılı sonuçlar üretmek için sektöründe deneyimli ve uzman firmalar ile çalışıyoruz.

Hestourex

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayesinde olan Hestourex, sağlık , spor ve alternatif turizm alanlarında sektör profesyonellerini bir araya getiren en geniş ve en kapsamlı uluslararası iş geliştirme platformudur. Şirketimizin bünyesinde ki Hestourex çözüm sağlayıcılarımızdandır.

Ergün&Ergün Hukuk Bürosu

1974 yılında kurulmuş, yerli ve yabancı, gerçek kişi ve şirket müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunan bir hukuk bürosudur.


Türkiye çapında ve uluslararası alanda çok dilli hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedirler .Çözüm sağlayıcımız olarak da şirketimize uluslararası alanda hukuk danışmanlığı yapmaktadırlar.  

Aktuel Expo

Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de organizasyon hizmeti vermekte olan Aktüel EXPO, büyük yada küçük bütün organizasyonları kaliteli bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. Organizasyon yönetiminde uzman kadrosu ile anahtar teslim gibi birçok etkinliğe imza atmış olup bizim çözüm sağlayıcılarımızdandır.

Motto Planet Reklam Turizm AŞ

Dijital pazarlama, grafik tasarımı, web tasarımı ve sosyal medya yönetimi alanında, planlama, tanıtım içeriklerinin üretilmesi ve uygulama gibi tüm aşamalarda, müşteri ihtiyaçlarına 360 derece çözüm üreten alanında uzman yeni nesil reklam ajansıdır.

Europa Danışmanlık

Europa Danışmanlık, eğitim ve proje pazarına artı değer katmak ve KOBİ’lerin, kamu kurumlarının, girişimcilerin, Kişisel ve Kurumsal olarak işini geliştirmek isteyenlerin ve her sektördeki paydaşlarının ihtiyaçlarını en geniş hizmet yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılayan tecrübeli danışmanlık firmasıdır.

İnten Proje ve Danışmanlık

İNTEN Sanayi tesisleri, enerji yatırımları, mühendislik hizmetleri ve genel inşaat işleri konusunda ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Nitelikli insan gücünü teknik eğitimlerle desteklemeyi amaçlayan anlayışıyla müşterilerine çözüm ortağı olmayı hedeflemekte olup bizimde çözüm ortaklarımızdandır.

Tourism Development Healthcare

Sağık Turizm Geliştirme , özellikle turizm ve sağlık söz konusu olduğunda turist pazarlarını kapsayan bir danışmanlıktır. Sağlık otelleri ve benzerleri, tatil otelleri ve sağlık otellerinden çok daha yüksek kazançlar gösteriyor. TDC, mimarlar, tıp doktorları, yatırımcılar ve diğer geliştiricilerle birlikte iş planları, stratejiler, pazar araştırması ve kavramsal çerçeveler dahil olmak üzere bu türden şirketleri geliştirmek için gereken her şeyi sunan işletme yönetimi ve tüketici araştırmasına dayanmaktadır.

CSI CONSULTING

Almanya ve çevre bölgelerinde güçlü ulusal pazar ve yayın kuruluşları ile bağlantılı  pazarlama çözümleriyle  şirketimizin ulusal pazara hakim olmamız konusunda çözüm sağlayıcımızdır.

VERANO HOTELS SYNERGY

Verano Hotels Synergy, Avrupa’da faaliyet gösteren
otel danışmanlık ve pazarlama yönetim şirketlerinin
önde gelenlerinden biridir.
Turizm ve Halkla İlişkiler ve Medya alanında faaliyet
gösteren seçkin ortaklarla işbirliği yaparken beş
farklı türde otel konaklamasına yönelik, büyüme
ve karlılığı arttırıcı akıllı çözümler sunuyoruz.
Ayrıca otel inşa etmek ya da işletmek isteyen
yeni otelcilik şirketlerine ve yatırımcılara da
danışmanlık sağlıyoruz.

HTI

Avrupa pazarına girmek isteyen tesisler için danışmanlık yapan HTI ; B2B,kongre gibi etkinlikler düzenleyerek Sağlık Turizmi ile ilgili çok fazla partnerleri ( yayın kuruluşları, sigorta şirketleri.. gibi ) bir araya getiriyor. 

DM GROUP

DM Group ; Otellerin, sağlık oteline dönüşümü sürecinde otellerin mimari alt yapısının projelendirilmesi ve bu projenin teslim edilmesini, bünyesindeki  mimarlarıyla ve inşaat mühendisleri kadrosuyla  sağlayan çözüm ortağımızdır.

E&G Danışmanlık

E&G Danışmanlık,sağlık turizmine  değer katmak sağlık tesisleri, aracı kuruluşlar ve sağlık otellerinin sağlık turizmi yetki belgesinin alınması ve teşviklerden yararlandırılması konusunda uzman olan danışmanlık firması M2HTC Danışmanlık şirketimizin çözüm ortaklarındandır.

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN TİTİZLİKLE ÇALIŞAN

Çözüm Ortağımız Uluslararası Yayın Kuruluşları